Becsült olvasási idő: 7 perc
A Sanoma új tulajdonosa válaszol

A menedzsment marad, a céget pedig megvizsgálják hatékonysági szempontból. Többek között ezt mondta Varga Zoltán, a Sanomát felvásárló Centrál Csoport vezérigazgatója a Kreatívnak adott exkluzív interjúban. (Varga Zoltánnal a Figyelő is készített interjút, lásd a Figyelő szerdán megjelenő számát - a Szerk.)

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!