Becsült olvasási idő: 1 perc
A Magyar Posta és a Multicom ügyfélszolgálatosai nyerték a hangszépségversenyt

A DIMSZ nyolcadik alkalommal adta át az elismerést.

A Direkt és Interaktív Marketing Szövetség (DIMSZ) a VIII. Contact Center Hangszépségverseny díjátadó gálaestjén hirdette ki a közel 20 ezer szavazat alapján kialakult dobogós helyezéseket, az eseménynek a Contact Konferencia adott otthont.

A legszebb hangú női ügyfélszolgálatosok 2019-ben:

1. Kékedi Krisztina, Magyar Posta Zrt.

2. Szántó Ágnes, Cofidis Magyarországi Fióktelepe

3. Molnár Beáta, NKM Ügyfélkapcsolati Kft.

 

A legszebb hangú férfi ügyfélszolgálatosok:

1. Bátori Miklós, Multicom Contact Kft.

2. Körmendy Gábor, Magyar Cetelem Bank Zrt

3. Szarvas András, Magyar Cetelem Bank Zrt

A shortlistet összeállító zsűri:
Bortnyák Adorján, a Geomant ügyvezetője
Kovácsházy Dénes, DIMSZ elnökségi tag, Contact Center tagozat vezetője
Szerényi Szabolcs, főszerkesztő-helyettes, Kreatív
Szőke Károly, a Contact konferencia képviseletében
Viniczai András, a DIMSZ elnökségi tagja

Molnár Beáta (NKM Ügyfélkapcsolati Kft.), Kovácsházy Dénes (DIMSZ Contact Center tagozat elnöke), Szántó Ágnes (Cofidis Magyarországi Fióktelepe), Körmendy Gábor (Magyar Cetelem), Fővárosi Vízművek képviselője, Kékedi Krisztina (Magyar Posta Zrt), Bortnyák Adorján (Geomant) és Lőrincz András a Contact Konferencia igazgatója a VIII. Hangszépségverseny díjátadó gálavacsorán

Bortnyák Adorján (Geomant) és Kékedi Krisztina (Magyar Posta Zrt) a női kategória győztese

Bortnyák Adorján a Geomant ügyvezető igazgatója és Bátori Miklós (Multicom) a férfi kategória győztese

Az összes döntőbe jutott ügyfélszolgálatos  hangját itt találjátok.