Becsült olvasási idő: 0 perc
3,2 millióan nézték a Forma-1-et

3,2 millió néző követte a múlt hétvégi Magyar Nagydíjat a futam három napja alatt az M1-en és az M2-n. Összesen több mint 15 órányi közvetítést, műsort, ismétlést sugároztak a futamról.

A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) sajtóirodájának a Nielsen Közönségmérés adatain alapuló közleménye szerint a vasárnapi futam alatt több mint kétmillióan kapcsoltak az M1-re, az átlagos nézettség pedig 1 millió 346 ezer volt.

Ez azt jelenti, hogy a tévénézők 43,3 százaléka választotta az élő közvetítést, a 18-49 éves korosztályba tartozó férfi nézők körében pedig 57,2 százalékos volt az M1 közönségaránya a futam idején.