3,2 millióan nézték a Forma-1-et
3,2 millió néző követte a múlt hétvégi Magyar Nagydíjat a futam három napja alatt az M1-en és az M2-n. Összesen több mint 15 órányi közvetítést, műsort, ismétlést sugároztak a futamról.
Kiszállhat a Nascar-ból a Red Bull
Elképzelhető, hogy kiszáll a Nascar szponzorálásából a Red Bull. Az energiaital-márka sajtóértesülések szerint már be is jelentette a csapatnak a döntést.
