Becsült olvasási idő: 1 perc
25 milliós bírság az Aldinak

Az Aldi Magyarország fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott – állapította meg a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A jogsértés elkövetéséért 25 millió forintos bírságot szabott ki a GVH.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!