25 milliós bírság az Aldinak
Az Aldi Magyarország fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott – állapította meg a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A jogsértés elkövetéséért 25 millió forintos bírságot szabott ki a GVH.
Az Aldi Magyarország fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott – állapította meg a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A jogsértés elkövetéséért 25 millió forintos bírságot szabott ki a GVH.
