Szabó Győző mentőmellény-nagykövetként SUP-ozik a VMSZ kisfilmjében
A biztonságos deszkahasználat bemutatása a mű célja.
„Mentőövet dobtak” a Vízimentőknek
A Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata április elején, közösségi oldalán tette közzé adománygyűjtő felhívását, melyben leírja, hogy jelen járványügyi helyzetben, az eddig már sokszor bizonyított vízi egységeit átcsoportosítaná a szárazföldre. Ahhoz azonban, hogy hatékonyan tudjanak segíteni, szükségük van egy mentőautóra, melynek megvásárlásához támogatók segítségét kérik.
