Értelmetlenül lemészárolták 18 év munkáját

Értelmetlenül lemészárolták 18 év munkáját

György Péter 18 év után Sáling Gergő főszerkesztő kirúgását követően maga hagyta ott a Origo igazgatótanácsát. Az ELTE Művészetelméleti és Médiakutatási Intézetének vezetőjével, az Origo ötletgazdájával és egyik alapítójával beszélgettünk a portálról, a független újságírás lehetőségeiről és a médiatanszékről. 

22 milliárdos bírság miatt veszteséges a Magyar Telekom

22 milliárdos bírság miatt veszteséges a Magyar Telekom

Hetven milliárd forinttal csökkent a Magyar Telekom eredménye 2010-ről 2011-re. A hatalmas veszteséget az évekkel korábban kötött kétes tanácsadói szerződéseknek köszönheti a cég.

Mit kerestek a Telekom-vezér lakásán?

Mit kerestek a Telekom-vezér lakásán?

A Magyar Telekom balkáni cégeinél még 2005-ben történt vesztegetések miatt tartottak házkutatást kedden az anyacég,  Deutsche Telekom irodáiban és a cég elnökének lakásán. René Obermann érthetetlennek tartja, hogy az üggyel kapcsolatba hozták.