Na de ki gyártott előbb arany telefont?
Az Apple nemrég dobta ki az Iphone 5S aranyozott változatát, a Samsungnál pedig rájöttek, hogy ezt is a maguk javára fordíthatják, ha a marketingesek kicsit megerőltetik magukat.
Nem hibáztak a kormányos kommerek
Senkit nem terhel személyes felelősség amiatt, hogy Magyarországnak rossz a nemzetközi sajtóvisszhangja - jelentette ki Kovács Zoltán, a kormányzati kommunikációért felelős államtitkár a Magyar Televízió Ma reggel című műsorában csütörtökön.
Romániai reakciók a médiatörvényre
A magyarországi médiatörvény megalkotásának hátteréről írt csütörtöki számában két román napilap és nyilatkoztak erdélyi magyar újságírók is.
