A Radiocaféra költözik a Millásreggeli
A műsor ,,hazatér", és minden hétköznap reggel hallható lesz.
Ennyi ötlet még az Est Fm-nél sem volt
Novák Péter az elmúlt időszakban az Rcko.fm három zenei csatornás online rádió beindításán dolgozott Supermannel (Erdélyi Zsolt) és Fügével (Horváth Attila). Novák az elmúlt másfél évtizedben egyszerre csak egy céget képviselt – Magyar Telekom, Kirowski és Origo – idén azonban a rádión kívül több vállalkozást segít tanácsaival.
Felszámolják a Radiocafét
A Fővárosi Bíróság elrendelte a Radiocafé Tömegkommunikációs és Kulturális Kft. felszámolását – tudta meg a Gazdaság.hu Üzleti Hírügynökség. A társaság tulajdonosának időközben törölték az adószámát, és végrehajtás indult ellene.
Blogon él a Radiocafé egy része
Új, internetes zenei médiumot indít Nesta, az EstFm és a Radiocafe zenei stratégája
Korszakváltás az Est Médiánál
Minimális befektetői érdeklődés mellett a korábban közzétett napirendi pontokhoz tartozó határozati javaslatokat egyhangúan megszavazták az Est Média rendkívüli közgyűlésén. A cég új vezetése a print és az event üzletág szakmai vezetésére bízva, ezen területek megerősítésével kívánja elérni, hogy a cég végre nyereséges legyen. Ebben segítheti őket, hogy a cég átszervezésével tevékenysége mostantól kiterjed a román és a bolgár piacra is.
Megvan a Milliók Reggelire új otthona
Információink szerint a Jazzy rádióra költözik a nemrég elhallgatott Radiocafé népszerű reggeli műsora, a Milliók Reggelire. A hivatalos bejelentés hétfőre várható, a műsor indulása augusztus 22-ére.
A Time Out Budapestet is eladná az Est
Az Est Media jövőre dönt a Szigetben további részesedés szerzéséről, kiszállnának a Time Out Budapestből és drasztikusan csökkentenék a munkatársak számát.
Újra elindul a Radiocafé
Facebook oldalán jelentette be a Radiocafé, hogy az interneten egy héten belül újraindul az adás. Az azonban kérdéses, hogy mennyire lesz azonos az eddigi csatornával.
