Ezekkel tudod behajtani a pénzt
Az Adrants tíz online számlázási eszközt gyűjtött össze kifejezetten reklámügynökségeknek.
A Facebook kihívja a Youtube-ot
A megosztott videóinkért fizetni fog.
Van vevő a Blackberryre
Megegyezett a Blackberry mobilmárka anyavállalata és a Fairfax Financial Holdings által vezetett konzorcium, hogy a pénzügyi befektetőkör 4,7 milliárd dollárért felvásárolja a mobilcéget.
Pénzt fizet vissza a fogyasztóknak a Teva
A Teva Magyarország vállalta, hogy edukációs kampányt szervez, valamint pénzt térít vissza a fogyasztóknak. Mindezt azért, mert a Gazdasági Versenyhivatal az elmúlt időszakban három eljárásban jogsértést állapított meg.
Végleg a Dentsué az Aegis Media
Az Aegis részvényeseinek 97,4 százaléka megszavazta, hogy 4,9 milliárd dollárért (több mint 1100 milliárd forintért) felvásárolja a japán Dentsu. Ezzel átalakulhatnak a globális ügynökségi erőviszonyok.
Fesztiválozunk, de nem költünk
Az emberek kétharmada látogat fesztiválokat, belépőjegyekre azonban keveset költenek: a fesztivállátogatók több mint fele legfeljebb ötezer forintot költ el egy évben azért, hogy bejusson egy eseményre – többek között ez derült ki a Szallas.hu felméréséből.
Az EFOTT-ról is eltűnik a készpénz
Készpénzzel nem, csak Takarékpont Fesztiválkártyával lehet majd fizetni az idei EFOTT-on. A fesztivál szervezői saját pénzt vezetnek be.
Leállt a Wikileaks
Az amerikai bankok és pénzügyi szolgáltatók blokádja miatt a Wikileaks kénytelen időszakosan beszüntetni tevékenységét, hogy a pénzszerzésre tudjanak összpontosítani – írja az Index.
Megéri-e megnyerni az X-faktort?
Mit hoz egy tehetségkutató egy felfedezettnek? Mennyit kell haknizni? Mennyit kapnak egy koncertért? Megasztárban vagy az X-faktorban éri meg inkább befutni? A tehetségkutatós valóságshow-k sztármenedzsment módszereit hasonlítottuk össze.
Kétszázmilliót osztott szét az NMHH
Rádiók és televíziók támogatásáról döntött a médiatanács. Az ötszázmilliós keretből kétszázmillió forintot osztottak szét a pályázat első fordulójában.
Újabb hűtlen kezelés a Duna Tv-nél
Hűtlen kezelés gyanúja miatt elrendelte a nyomozást a Duna Tv és egy magánklinika közti szerződéssel kapcsolatban a rendőrség. Az ügyben Ókovács Szilveszter vezérigazgató tett feljelentést - írja a pénteki Magyar Nemzet.
