A magyar popszakma nyílt levele a Petőfi Rádióról
A zenészek aggódnak a változás miatt.
A népszavások a lap eladását kérik
Az Index azt írja, hogy a Népszava szakszervezeti csoportja az MTI OS-en keresztül nyílt levélben fordult a svájci tulajdonosához, hogy adja át a kiadói jogot és a logót a szerkesztőségnek. Úgy vélik, hogy a tulajdonos nem tudja életben tartani a lapot, és a politikai támadásoktól sem védi meg.
