Megbántad, hogy Eufrozina lett a neve?
Miközben a szülők jelentős része igyekszik olyan nevet találni a gyerekének, ami aztán amolyan „védjegyként” egész életében elkíséri, a nagy igyekezetben sokszor mellélőnek, aztán később bánják a rossz névválasztást.
Nem ér a nevem! - a jó és rossz nevekről
Annyit érsz, amennyit a neved ér − állítják (most már sokadszor) − a felmérések és a kutatók. A névválasztás ugyanis sok mindent megszab az életben. pedig nem biztos, hogy ez az ok és az okozat.
