157 milliárdos a Telekom negyedéve
A Magyar Telekom csütörtökön közzétette 2013 második negyedévre és első félévre vonatkozó, Nemzetközi Pénzügyi Jelentési Szabványok (IFRS) szerinti konszolidált pénzügyi eredményeit. Igen részletes pénzügyi adatok következnek.
Mégsem indít kaszinót a Zynga
Csütörtökön a Zynga, az egyik legnagyobb Facebookos játékfejlesztő bejelentette, nem próbálkozik a továbbiakban engedélyt szerezni kaszinók nyitására az Egyesült Államokban, és inkább a közösségi játékok, például „közösségi kaszinó” fejlesztésére fókuszálnak.
Hogy áll most az Est Media?
Csökkent 2013 első negyedévében az Est Media nettó vesztesége 91 millió forintra, ami 42 százalékkal jobb eredmény, mint az előző év azonos időszakában.
Nőtt az OMG bevétele
100 millió dollárral 3,4 milliárd dollárosra növelte teljes árbevételét 2013 első negyedévében a tavalyi azonos periódussal összevetve az Omnicom Media Group. Az óriáscég nyeresége is nőtt, még ha nem is túl nagy mértékben. A cég eredményét valójában az amerikai piac növekedése húzza fel.
Fényesen teljesít a német Axel Springer
Az árbevétel 3,9, az EBITDA 2,9 százalékkal emelkedett a cégcsoportnál az első kilenc hónapjában a tavalyi évvel összehasonlítva.
Növekedett a Viacom bevétele
A Viacom utolsó negyedéves jelentése szerint a portfóliójába tartozó MTV a hetedik negyedévben is bevételi és nézettségi növekedést könyvelhet el. A hálózat bevétele 12 százalékkal emelkedtek.
A mobilinternet miatt javított a Telenor
A mobilinternet és a nem hangalapú bevételek a harmadik negyedévben is javították a Telenor Magyarország eredményét az idei előző negyedévekhez képest, a társaság 41,7 milliárd forint bevétel mellett 15,7 milliárd forint kamat- és adófizetés, valamint értékcsökkenés előtti eredményt (EBITDA) ért el, alacsonyabbat az egy évvel korábbinál – írja az MTI.
Nagyot zuhant a Telenor
Felére esett vissza a Telenor Magyarország osztalék- és adófizetés előtti eredménye az idei második negyedévben az egy évvel korábbihoz képest. A fő okok között a különadót említi a társaság.
A Coca-Cola veri a Pepsit
Negyedéves jelentések az üdítőipari óriásokról. Dollármilliárdokkal nőtt a Cola profitja, estek a Pepsi részvényei.
