A Hvg.hu-n blogol tovább Mong

A Hvg.hu-n blogol tovább Mong

Mong Attila az Átlátszó.hu-nál folytatja munkáját, blogját, a Napifixet pedig a Hvg.hu-n írja tovább. Ezek mellett elnyerte az egyik legrangosabb újságírók számára elérhető ösztöndíjat, a San Franciscó-i Stanford egyetemen, a Knight Fellowship-et.

Mong Attila megy az Origótól

Mong Attila megy az Origótól

Közös megegyezéssel május 1-jével távozik az Origo felelős szerkesztői posztjáról Mong Attila. Tavaly május közepén került a portálhoz.

Terézanyu is a Kreatívnál dolgozott

Terézanyu is a Kreatívnál dolgozott

A Kreatív magazin húszéves jubileumi lapszámában hat embert mutattunk be, aki egykor a Kreatívnál dolgozott. Hova jutottak? Mire emlékeznek a kreatívos időszakból? 

Mértéket szabnak a médiának

Mértéket szabnak a médiának

Az Open Society Institute (OSI) kezdeményezésére a Médiatanács döntéseit és a médiapiacon történő folyamatokat elemző munkacsoport alakult több magánszemély, köztük újságírók, közgazdászok, jogászok részvételével.

A Hvg-hez igazolt Bogár Zsolt

A Hvg-hez igazolt Bogár Zsolt

A Hvg.hu gazdaság rovatánál folytatja pályáját Bogár Zsolt újságíró, aki korábban a 180 Perc című műsort szerkesztette a Kossuth Rádiónál. A Hvg.hu-nál az egyik legfontosabb feladata a gazdaság rovat megerősítése lesz.

Mong Attilát vitte az Origo

Mong Attilát vitte az Origo

Mong Attila május 16-tól az Origo egyik felelős szerkesztőjeként folytatja pályafutását.

Megszüntetik az eljárást Mongék ellen

Megszüntetik az eljárást Mongék ellen

Határozott is meg nem is az MTVA vezetése a médiatörvény ellen protestáló Mong Attila és Bogár Zsolt ügyében. A 180 percbe vélhetően nem térnek vissza.

Megtalálták a 180 perc új műsorvezetőjét

Megtalálták a 180 perc új műsorvezetőjét

A médiatörvény ellen élő adásban hallgatással tiltakozó Mong Attila után Csűrös Csilla lehet a Kossuth rádió új műsorvezetője - értesült a Comment:com. 

Felfüggesztették Mong Attilát a Kossuthnál (FRISSÍTVE!)

Felfüggesztették Mong Attilát a Kossuthnál (FRISSÍTVE!)

Információink szerint Gazsó L. Ferenc, a Kossuth Rádió főszerkesztője felfüggesztette Mong Attilát, valamint Bogár Zsolt szerkesztőt, miután a ma reggeli 180 perc című műsorban Mong egyperces néma csenddel tüntetett a médiatörvény elfogadása ellen.