Átadták az új endoszkópos műtőt

Átadták az új endoszkópos műtőt

Sikeresnek bizonyult a Szent Margit Kórház műtőfejlesztési kampányának első szakasza. Ennek köszönhetően a műtött betegek lábadozása, gyógyulása lerövidülhet, hamarabb térhetnek vissza szeretteik körébe, illetve állhatnak ismét munkába.