Köszönöm a Szent Margit Kórházat
Bús Balázsnak, Óbuda-Békásmegyer polgármesterének postaládájába érkezett egy levél, egy óbudai édasnyától, melyben a Szent Margit Kórházzal kapcsolatos élményeit osztja meg.
Bús Balázsnak, Óbuda-Békásmegyer polgármesterének postaládájába érkezett egy levél, egy óbudai édasnyától, melyben a Szent Margit Kórházzal kapcsolatos élményeit osztja meg.
