550 helyett 525 közmédiást küldtek el

550 helyett 525 közmédiást küldtek el

A héten lezárul a közmédia júliusban kezdődött leépítésének első hulláma. A Népszabadság úgy tudja, az eredetileg bejelentett 550 fős leépítést 25-en úszták meg.

A közmédiás kirúgások visszhangjai

A közmédiás kirúgások visszhangjai

A magyar közmédiában zajló elbocsátásokról közölt elemzést kedden a Süddeutsche Zeitung (SZ), a Nyezaviszimaja Gazeta, és aggodalmukat fejezték ki a nemzetközi újságíró szervezetek is.