Kampány indul a kapcsolati erőszak ellen

Kampány indul a kapcsolati erőszak ellen

Figyelemfelhívó kampányt indít az Ökomenikus segélyszervezet az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásával a kapcsolati erőszak ellen. A plakátokkal, újsághirdetésekkel, tévé- és rádiószpotokkal induló kampánnyal a kezdeményezők azt szeretnékm elérni, hogy ne „fordítsuk el" a fejünket, ha ilyet tapasztalunk.