A Honda új reklámja egy 13 évvel ezelőtti filmjét veszi elő
Az eredeti Cog című alkotás minden idők egyik leghíresebb autós szpotja.
Nagyon szép reklám készült a Hondának
Furán látványos reklámokat készített az RPA nevű amerikai ügynökség a Honda számára. A kampány alapötleteként az szolgál, hogy a reklámok segítségével belenéznek a Honda tervezőmérnökeinek a fejébe, ahonnan ugyebár kipattant az új Civic modell. Mondanunk sem kell, hogy odabent igen különös, és egyben látványos dolgokra bukkanhatunk, mint amilyen a szivárványból készült autópályán furikázó autó, vagy épp a Möbius-szalagként forgó úttest.
A gyaloglásra fókuszál a Honda új szpotja
A Stepping névre hallgató szpotban egy csapat nagyon szépen koordinált gyaloglást hajt végre egy Honda HR-V körül keringve. Az ügyes koreográfián kívül egyéb látványelemek is vannak a filmben, például a kívülről szürke, belülről vérvörös ruhával való játék, ami szintén nagyon szép látvány.
Ezek fognak nyerni idén Cannes-ban
Legalábbis a Leo Burnett hagyományos jóslata szerint.
Ennek a reklámnak soha nem lesz vége
Well done, Honda, well done.
Feministán gondolták újra a reklámok királyát
Kislányokkal és újragondolt nemi szerepekkel készítette el a Honda Cog reklám méltó párját egy fiatal amerikai játékmárka.
Megint lesznek jó Honda-reklámok?
A Honda vissza kíván térni a márkaépítő, tömegeknek szóló kampányokhoz, szemben az elmúlt években gyártott technikai jellemzőkre fókuszáló reklámok helyett.
A 10 legnézettebb reklám a Youtube-on
Honda, Peugeot és Durex-reklámok voltak a legnézettebbek idén a Youtube brit felhasználói között.
Egyre több a plágium a reklámiparban
A Marketing Magazine kommentátora, Helen Edwards szerint az ügynökségek egyre kevesebb energiát fektetnek bele az új ötletek kitalálásába és kivitelezésébe, helyette már létező ötleteket dolgoznak át, vagy, ahogy ő mondja, kurátorkodnak velük.
A Honda a Friendly-nél marad
Az egyszeri megbízásból, hosszú távú megállapodás született a Honda Hungary és a Friendly Digital Advertising között.
Új megbízás a Friendly-nek
Új partnerrel indult az év a Friendly Advertising-nál. Az ügynökség a Honda online kommunikációjára kapott felkérést.
