Zűrök az NMHH médiatendere körül
Egyedüli érvényes ajánlattevőként az IMG médiaügynökség nyerte el a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság által kiírt, a digitális átállás kommunikációjával kapcsolatos megbízást. A majdnem kétmilliárd forint értékű közbeszerzési felhívásra nem csak a nyertes cég jelentkezett, ám versenytársait még az eljárás első szakaszában kizárták – egyikük szerint szabálytalanul.
Bírság az OHÜ médiatenderéért
A Közbeszerzési Döntőbizottság ötmillió forintra büntette meg az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökséget, mert a bizottság szerint az egy indulós médiatender kiírása hiányos volt, túlzó követelményeket fogalmazott meg és semmi nem indokolta a rövid határidőt.
