Újabb felmondások a TV2-nél
A Hvg.hu információi szerint mindhárman szakmai és morális okokra hivatkozva távoznak a csatornától.
A Vs.hu-t összevonhatják az Origóval
A Faktor.hu-t Ómolnár Miklós és Schatz Péter vette meg.
Egyre többen mondanak fel a Vs.hu-nál
Joó Hajnalka mellett a Közélet rovat vezetője, Rovó Attila is távozik és egyre többen követik őket. Cikkünk folyamatosan frissül.
Újabb felmondás a TV2-nél
Friderikusz a Napló riportere lesz?
Új pr-est választ az Allegro Group
Az Allegro Group új pr-ügynökséggel tárgyal a közös munkáról, miután a tavaszi tenderen nyertes Red Lemon Media felmondta a szerződést.
Elbocsátások a Guardiannél
Egy belső értekezleten tudatta dolgozóival a Guardiant és az Observert is kiadó Guardian Media Group vezetősége, hogy kedvező lehetőségekkel távozhatnak az év során a nyomtatott lapok szerkesztőségeitől – írja a Brand Republic.
Felmondták a Neo FM szerződését
A Médiatanács szerdán felmondta a Neo FM rádiót üzemeltető FM1 Zrt.-vel kötött hatósági szerződést, mivel szerintük a műsorszolgáltató a megadott határidőig nem kezdte el törleszteni több mint egy éve esedékes tartozását. A rádió vezetése szerint a Médiatanács döntése jogellenes, ezért azt bíróságon támadják meg.
