Szinte mindenkinek lesz okostelefonja 2020-ra

Szinte mindenkinek lesz okostelefonja 2020-ra

A fejlett mobiltechnológia 2020-ra általánossá válik az egész világon, az okostelefon előfizetések száma több mint kétszeresére nő és eléri a 6,1 milliárdot, a világ népességének 70 százaléka használ majd okostelefont, és 90 százalékuk él majd mobil szélessávú hálózattal lefedett helyen - derül ki az Ericsson szerdán megjelent legújabb mobilitási jelentéséből.

Guinness-rekordra készül a Noguchi

Guinness-rekordra készül a Noguchi

Egy nyolc várost érintő roadshow lezárásaként Guinness-rekodra készül szombaton a Noguchi Porter Novelli. Az ügynökség a Magyar Reumabetegek Egyesületének koordinálja ezt a kampányt, emellett több hétvégi eseményen is dolgoztak ősszel. 

Eladta a Misrosoft a Mediaroomot

Eladta a Misrosoft a Mediaroomot

Felvásárolta az Ericsson a Microsoft Mediaroom nevű IPTV-szolgáltatását. Ezzel az Ericsson piaci részesedése a szegmensben 25 százalékra nőtt. 

Újra lesz Sony okostelefon?

Újra lesz Sony okostelefon?

A Reuters információi szerint a Sony kivásárolná az Ericsson 50 százalékos részesedését a közös vállalkozásukból. Ennek az értéke elérheti akár az 1,3 milliárd dollárt is.

Emmy-t kap az Ericsson

Emmy-t kap az Ericsson

Méltányolják az Ericsson, televíziózás műszaki hátterében megvalósított áttörését; az elismerés oka egy konvertáló alkalmazás - írja az Index.

A Vodafone a legelismertebb

A Vodafone a legelismertebb

Az IT és a telekommunikációs szektor vállalatainak a piaci és pénzügyi stabilitását értékelték a legmagasabbra az érintettek, ugyanakkor a szolgáltatások érzékelt minőségével kapcsolatban erőteljes kritikát fogalmaztak meg – derül ki a B&P Braun & Partners által elvégzett idei Reputation Rating kutatás eredményeiből.

Egy év alatt háromszorosára nőtt a mobil adatforgalom

Egy év alatt háromszorosára nőtt a mobil adatforgalom

Bár csak a világ összes mobil előfizetésének tíz százaléka szélessávú, a forgalom többségét mégis ezek szállítják – állítja az Ericsson közleménye.