A Café Reklám lett az E.on hazai ügynökségi partnere
Többfordulós tenderen választotta ki a nemzetközi E.on Csoport a Mediaplust, aminek magyarországi partnere a Café.
Háttérembert mutat be az OTP új kampánya
Új reklámkampányt indított az OTP, melynek célja a digitalizáció és a személyesség párhuzamának bemutatása, üzenete pedig, hogy a bank fejlesztései révén a bankfiókok mellett online is sok mindenre nyílik már lehetőség. Alább az alkotók tájékoztatását olvashatják.
Nem kell ünnep a sütizéshez, üzeni a Rama
A sütőmargarin új tévészpotját a Café Communications készítette.
A Café és az OTP közös kampánya nyert a European Excellence Awardon
Első díjat kapott az európai pr-versenyen, a European Excellence Awardon az OTP Önkéntes Nyugdíjpénztár és a Café PR Nem dolgozhatsz örökké nevű közös, integrált projektje. A kampány a nemzeti és regionális kampányok kategóriájában magyar, illetve szlovák munkákkal versenyzett.
Dr. Jekyll és Mr. Hyde esete a lengyel médiapiacon
Hogyan változott a leANnual Conngyel médiapiac az elmúlt egy évben? Miért uralják a bloggerek a lengyel online piacot? Olvassátok el interjúnkat a novemberi CANnual Conference lengyel előadójával, a Walk ügynökség egyik alapítójával, Szymon Walkiewicz-cel. (X)
Nem örül a magyar reklámszakma a Golden Drum új helyszínének
Múlt héten számoltunk be róla, hogy 22 év után elhagyja ikonikus helyszínét, a szlovén tengerpartot a régió egyik fontos szakmai versenye, Golden Drum reklámfesztivál. Megkérdeztük néhány, a fesztiválon általában jelentős létszámban jelenlévő hazai ügynökség vezetőjét, mit szólnak a változáshoz.
Születésnappal egybekötött ügyfélpartit tartott a Café Csoport
A Café Csoport éves ünnepsége idén egyszerre volt születésnapi buli, ügyfélparti és kerti mulatság.
A Café megvette a Be Socialt
Márciusban a Café Communications többségi, 51 százalékos tulajdonrészt vásárolt a közösségi média szolgáltatásokat kínáló Be Social-ben.
Rég nem volt ilyen jó éve a magyar reklámiparnak
Hogy teljesítettek a reklámügynökségek pénzügyileg és szakmailag? Mi várható 2016-ban? Árbevételi adatokat, reklámversenyek eredményeit néztük át, elmondjuk a legfontosabb 2015-ös történeteket és szakmai szereplőkkel közösen elmondjuk, mit várunk a jövő évtől.
Díjat nyert bélyegével a Café art directora
Az EUROPA bélyegszépségversenyen.
23 magyar döntős a Golden Hammeren
A Young & Rubicamnek tíz, az Isobarnak öt, az ACG-nek négy shortlistje van. Érdemes megemlíteni, hogy a Saatchi által kitalált, itthon a tévék által visszautasított nők elleni erőszakról szóló kampány a grúz iroda nevezésében négy shortlistet kapott.
Budapesten népszerűsíti magát Grúzia
A Grúz Turisztikai Hivatal áprilistól óriásplakáton és citylighton népszerűsíti a kaukázusi országot Budapesten és a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtéren. A kampány magyarországi médiatervezéséért a Café Next felel.
11 magyar shortlistes van a Golden Hammeren
Hat magyar ügynökség 11 munkával szerepel a rigai reklámverseny, a Golden Hammer döntőjében.
