Van, aki jól kezeli, ha nem ő áll az élen, van, aki rosszul
A 2017-es M+ Lista első helyezett ügynöksége az ACG lett. Így örültek ők, és a többi ügyfél és ügynökség az elismerésnek. Blaskó Nikolett alapító-ügyvezetővel interjút is készítettünk a listával behatóan foglalkozó január-februári lapszámunkban. A szakemberrel látványos új irodaházukban találkoztunk, ahol kutyák társaságában beszélgettünk a reklámszakma aktuális problémáiról, az ügyfelekhez és versenyekhez való hozzáállásukról, valamint arról, mi segített neki abban, hogy megtanuljon veszíteni.
Aczél László maradt a MAKSZ elnöke
Megtartotta éves rendes közgyűlését a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetsége (MAKSZ), ahol a tisztségviselők újraválasztásáról is döntöttek a tagok.
Hogyan lehet reklámosként gyereket nevelni?
Blaskó Nikolett, az ACG ügyvezetője a lányai pár hónapos korában visszament dolgozni, a mitós Csurgó Brigi pedig iskolás gyereke mellett is hatórás állást vállalt. Reklámos anyukákat kérdeztünk.
Új ügynökség az Antenna Hungáriánál
Négy év után kreatívügynökséget váltott az Antenna Hungária. A Mindig TV és a Mindig TV Extra márkákat a Well után az ACG viszi tovább.
Kiegyeztek a beszerzők és az ügynökségek
A Reklámfeszt utolsó, pénteki napján a MAKSZ délutáni szekciójában egymásnak feszült az ügynökségi és a beszerzési oldal, némi vita után pedig elásták a csatabárdot. Csak a marketinges fél hiányzott, így a problémák okait rájuk lehetett hárítani. A fesztivál sztárvendége, Gideon Amichay pedig elmondta, hogyan lehet a magyar reklámipar Cannes új üdvöskéje.
