Vaszily Miklóst választották a TV2 új elnökének
Vajna halála után négy nappal máris új tagok kerültek az igazgatóságba.
Gerkens nyugtatja a TV2 dolgozóit: minden zavartalanul megy tovább
Andy Vajna halála után a legfőbb kérdés az, mi lesz a TV2 sorsa. Egy belső email szerint a csatorna működésében nem lesz változás.
Andreas Merz marad a Lapcom vezérigazgatója
Az október 5-én lezárult tulajdonosi tranzakciót követően a Lapcom Zrt. új tulajdonosa, Andy Vajna megerősítette pozíciójában Andreas Merz vezérigazgatót, aki 2013 óta a Lapcom gazdasági igazgatója, 2017. januárjától pedig vezérigazgatója.
Andy Vajna cége megvette a Lapcomot
A Radio Bridge Media Holdings hétfőn bejelentette, hogy a Lapcom Zrt. részvényeinek 100 százalékának eladására vonatkozó megállapodást írt alá az Andy Vajna kormánybiztos által birtokolt AV Investmenthez tartozó Avalue Befektetési Kft.-vel. A tranzakció zárásának feltétele, hogy a tulajdonszerzést a Gazdasági Versenyhivatal engedélyezze. A Lapcom Vajna általi felvásárlását régóta rebesgette a piac.
Máltai cég is tulajdonos lett az IKO Holdingban
Andy Vajna és egy Heinrich Pecinához köthető vállalat testvércége mellett a máltai Intrnational Air Brokerage Limited is tulajdonos lett az Andy Vajna cége által nemrég alapított IKO Holdingban, amelybe betagozódott Rákosi Tamás IKO csoportja - írja a HVG.
A Telekom engedett a nézőknek: marad a Fox és a NatGeo
Marad a Walking Dead. Kérdés, hogy mit szól ehhez Andy Vajna.
A Telekom "igyekszik tartani a színvonalat a Fox és a NatGeo kiesésével"
Közleményt adott ki a Magyar Telekom arról, hogy miként fogja pótolni a Fox, illetve a National Geographic kiesésével a tematikus kínálatot, miután azokat Andy Vajna új csatornái váltják 2017-ben.
A Class FM helyett Rádió 1 fog szólni a fél országban
Andy Vajna adója hat vidéki rádióhoz kapcsolódik november 15-től, ezzel lényegében országos lefedettségű kereskedelmi csatonává válik.
Romániába viszi tévécsatornáit Andy Vajna
A román médiahatóság már megadta az engedélyt.
Hatalmas kábelportfoliót épít a TV2
A TV2 Csoport kábelcsatorna programigazgatója, Fischer Gábor a Média Hungary 2016 konferencián számolt be a médiacsoport portfóliófejlesztési terveiről, azaz, hogy 9 új csatornát indít a társaság. Fischer szerint ezzel „az elmúlt 15 év legnagyobb program-invesztíciója valósul meg, amely merőben átrendezi majd a piaci viszonyokat.”
Ismét Vidus Gabriella a legbefolyásosabb a médiapiacon
A tavalyi évhez hasonlóan idén is Vidus Gabriella, az RTL vezérigazgatója vezeti a Marketing & Média szaklap „Top 50 – A legbefolyásosabb emberek a magyar médiaiparban” rangsort. Az elmúlt évben fontos változások történtek a hazai médiaelitben, amelynek közel 40 százaléka cserélődött le. Idén debütált a legbefolyásosabbak listáján Andy Vajna a TV2 Csoport tulajdonosaként, és rögtön a második helyre került. A korábbi évek listavezetője, Dirk Gerkens pedig kilencedikként tért vissza a legbefolyásosabbak közé, ezúttal a TV2 vezéreként.
Nem is Gerkens vezeti a TV2-t?
Dirk Gerkens csak névlegesen vezérigazgató, Andy Vajna az igazi főnök a TV2-nél – állítja a Nol.hu cikke.
Vezetőket váltottak le a TV2-nél
Még péntek este jelent meg a 444-en a hír, hogy miután csütörtökön Halkó Gabriella lett a TV2 gazdasági és stratégiai igazgatója, pénteken több vezetőnek is felmondtak a csatornánál.
A cégbíróság megerősítette Vajna tulajdonszerzését
A TV2 közleménye szerint a Megapolis számos kijelentése valótlan volt.
