Mindent vitt tavaly a Fidesz-közeli média
Fidesz-közeli médiacégek és a közmédia csatornái részesültek legnagyobb részben a kormány tavalyi, 600 millió forint értékű kampányának költéseiből - derül ki abból a jelentésből, amit a 444.hu kért a Miniszterelnöki Kabinetirodától. A "működő reformok" hirdetései csak Simicska médiabirodalmában nem működtek.
