Átnevezik a londoni Wembley arénát
10 éves, 15 millió fontos szerződést kötött a Wembley Arenát üzemeltető AEG és a SSE energiaszolgáltató, amelyet június 1-től SSE Arenának fognak hívni.
Eredmény az AEG pályázatán
Átadták az AEG és a Gentleman Magazin közös kreatívpályázatának díjait. A kiemelt munkákat a MOM Parkban is kiállították.
