Becsült olvasási idő: 0 perc
Átnevezik a londoni Wembley arénát

10 éves, 15 millió fontos szerződést kötött a Wembley Arenát üzemeltető AEG és a SSE energiaszolgáltató, amelyet június 1-től SSE Arenának fognak hívni. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!