Csökkenő bevételeknek örül a Médiatanács
Titkolja a hatóság és a Médiatanács, hogy pontosan mennyivel kevesebb pénzt fizetnek be a műsorszolgáltatók az államnak új hatósági szerződéseik alapján, amelyeket az új médiaszabályozás miatt kellett kötniük. Az Origo az országos rádiók díjcsökkentésével kapcsolatban birkózik a hatósággal az adatok nyilvánossága miatt, a Kreatív újságírója pedig a földi sugárzású kereskedelmi tévék hatósági szerződésének nyilvánosságra hozatala miatt fordult bírósághoz.
