Becsült olvasási idő: 1 perc
Zuglóba se mehet egyelőre az ARC kiállítás

A Facebookra raktak ki erről egy posztot.

Pár hónapos fejlemény, hogy az 56-osok tere után a Városliget szívében lévő Konrad Adenauer sétányra sem adta meg az engedélyt az ARC kiállításra az önkormányzat, ezt követően kezdtek el a szervezők új helyszínt keresni.

Most a Facebookon posztoltak róla, hogy Zugló önkormányzata sem engedélyezte a plakátkiállítást, amelyet a HVG szerint a XIV. kerületi Örs vezér úton rendezték volna, de az 13 családi ház nyugalmát érintette volna. Ezért, Bakos Gábor szervező szerint csúszhat is a rendezvény, de a bizottsági ülés után azt is mondta, hogy Karácsony Gergely polgármester és az önkormányzat továbbra is támogatja azt, és keresik a megoldást.

Az ARC plakátkiállítás idei címe Unfake, és közel ezer alkotás érkezett rá.