Becsült olvasási idő: 0 perc
Volt nincs Gmail app

Új alkalmazást indított a Gmail, amit egy hiba miatt pár órával később már vissza is vontak az App Store-ból.

A Gmail új alkalmazása alig, hogy kikerült az App Store-ba, szinte azonnal vissza is vonták, mivel hiba csúszott a gépezetbe.Két órával az app kiadása után, Dave Girouard a cég vállalati üzletágának vezetője a következőket nyilatkozta: „Googla culpa! Ne haragudjatok, de hibás verziót adtunk ki.”

Az alkalmazást azonnal eltávolították az App Store virtuális polcairól, és a Gmail blogján hivatalos közleményt is posztoltak, melyben elnézést kértek a hibás app-ját, és biztosították a felhasználókat arról, hogy dolgoznak a probléma kijavításán.