Ismét Sajószegi Veronika a Femcafe.hu főszerkesztője – derül ki a portál közleményéből.
Sajószegi Veronika 2016-ban lett először a lap főszerkesztője, az elmúlt két évet pedig szülési szabadságon töltötte. Ez idő alatt a pozícióját Kraszkó Zita vette át. Szeptembertől a szerkesztőség élére visszatérve újra Sajószegi Veronika felel a lap tartalmi stratégiájáért.

A portál új külsőt is kapott, és megújult az oldal logója is. További, Femcafét érintő hír, hogy októbertől új évaddal folytatódik a 20 perc őszintén online műsor, a Femcafe és a Szeretlek Magyarország közös produkciója. Az új évad műsorvezetője Peller Mariann televíziós műsorvezető, színésznő lesz.

