Becsült olvasási idő: 0 perc
Virtuális játék a pénzekkel

Február 1-jén indítja el új játékát a Generali Biztoístó Váltóláz című befektetési játékát, amelynek célja a lakosság pénzügyi kultúrájának fejlesztése.

Edukációs céllal indítja el Váltóláz című játékát a Generali-Providencia Biztosító Zrt. A játékra január 31-ig lehet jelentkezni a játék honlapján.

Az indulók kezdetben egymillió forint, illetve 4000 euró értékű virtuális pénzt kapnak, ezzel kell gazdálkodniuk április végéig. A három hónap alatt a résztvevők kockázat nélkül próbálhatják ki, milyen eredményeket érhetnek el az életbiztosítások mellé választható eszközalapok - kötvény, részvény, ingatlan - eseti befizetésein. A verseny győztese az lesz – a forintban és euróban játszóknak külön kategóriában –, akinek a legmagasabb hozamot sikerült realizálnia.