Becsült olvasási idő: 1 perc
Városmarketing-pályázat indult

A Miskolci Egyetem „Légy a városok marketingese!” címmel hirdette meg a harmadik Országos Városmarketing Versenyt. 30 város jelezte részvételi szándékát.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!