
Az akció közben járókelők névjegykártyát kaptak az ügynököktől, ami a A Quantum csendje premierjéről tájékoztatott. Az utcai jelenet nemcsak a filmre hívta fel a figyelmet, hanem a Coke Zero-James Bond nemzetközi szintű promóciós együttműködésre, ami - mint arról már beszámoltunk - az első, amit az üditőital 2005-ös bevezetése óta kötöttek.
Toronyi Zsuzsa, a Coke Zero márkamenedzsere szerint a Quantum csendje az év egyik legjobban várt filmje, és James Bond alakjának lényege, hogy lehetetlennek tűnő dolgokat visz véghez. "A Coke Zero ezzel teljes mértékben tud azonosulni, ezért is veszünk részt a film népszerűsítő kampányában. A Budapest belvárosában akcióba lépő titkos ügynökökkel nem ér véget a közös történet, érdemes odafigyelni az elkövetkezendő napokban várható folytatásra is" - vetítette előre Toronyi Zsuzsa.
A gerillaakció ötlete és a szervezés a Netaktívé volt.
