Becsült olvasási idő: 1 perc
Újabb lap szűnik meg Romániában

A Gandul lemondott a nyomtatott kiadásról, így a román napilap április 8-tól már csak elektronikusan érhető el. Az utóbbi években több hasonló eset történt Romániában. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!