Becsült olvasási idő: 2 perc
Újabb büntetés a Való Világnak

Újabb, összesen 88 millió forintos bírságot szabott ki a médiatanács az RTL Klubnak a Való Világ 4 szabálysértései miatt. A csatorna már 144 milliós büntetést kapott a műsorért, de még így is lesz folytatás.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!