Becsült olvasási idő: 0 perc
Új vezető az MTG élén

Szeptember közepétől új vezető irányítja a Magyarországon a Viasat tévéket működtető svéd konszernt – írja a Médiapiac.com. Utóda a cég jelenleg Skandináviáért felelős vezérigazgató-helyettese lesz.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!