Két új szakemberrel bővítette kreatív csapatát a feat. ügynökség áprilisban. A cég art szekciójának élére Béky Patrik érkezik a DDB-től, ahol Senior Art Directorként olyan brandek kommunikációjáért volt felelős, mint a McDonald’s vagy a Telekom. Szövegírókétn csatlakozik a feat. csapatához Futó Roland, aki az elmúlt években a Greenroom szövegírójaként olyan márkákon dolgozott, mint a MOL, Groupama vagy a Scitec.

“A feat. hosszútávú missziója, hogy a bővülést minden esetben olyan szakemberek bevonásával valósítsa meg, akiknek a gondolkodásmódja, elhivatottsága, szakma iránti rajongása hasonló azokéhoz, akik a céget alapították. Akikkel nem csak egy munkaviszony, hanem egy olyan kreatív kollaboráció jöhet létre, amiben a felek többet hozhatnak ki egymásból. Biztos vagyok abban, hogy Patrik és Roli ki tud majd teljesedni a feat.-nél, és közösen olyan dolgokat hozhatunk létre, amire mindannyian büszkék leszünk” - kommentálta a bővülést Persely Tamás, az ügynökség kreatívigazgatója.

