Néző László lett a Magyar Nemzet új főszerketője, Toót-Holló Tamást váltotta a poszton, írja a Media1. A szerkesztőség állománygyűlésen tudta meg a változást, amit már az impresszumban is átvezettek.
Nézőt 2020-ban nevezték ki a kormányközeli médiumokat tömörítő Mediaworks központi szerkesztőségének online és print főszerkesztőjének, emlékeztet a lap. Toót-Holló ugyanazon év februárjától vezette a Magyar Nemzetet.
A Hvg.hu megemlíti, Toót-Hollót és a lap munkatársát, Szikszai Pétert tavaly a bíróság jogerősen bűnösnek találta becsületsértés vádjában. Szabó Tímea, a Párbeszéd politikusa volt egy cikkük áldozata, ami „A Szabó Tímea nevű organizmus tudományos jellemzése” címen ment ki.
(Kiemelt kép: Magyar Nemzet / Facebook)

