Becsült olvasási idő: 0 perc
Új elnöke van a helyi rádiós szervezetnek

Dr. Szilvay Balázs, a a Lakihegy Rádió ügyvezetőjét választották a Helyi Rádiók Országos Egyesületének elnökévé a szervezet közgyűlésén.

Az elnökség tagjai: 

  • Égető Gyula (Rádió7)
  • Door Tamás (Juventus Rádió)
  • Tóth Géza (Rádió 88)
  • Bozsó István (Aktív Rádió)
  • Balogh Béla (Sunshine Rádió)
  • Németh István (Korona Rádió)

Részletes beszámoló a közgyűlésről itt >>>