Becsült olvasási idő: 0 perc
Új elnök a Samsung élén

Facskó Istvánt, az eddigi alelnököt nevezte ki a Samsung magyarországi leányvállalatának élére. A korábbi vezetőt Dea Hyin Kimet szintén kinevezték, ő európai értékesítési vezetőként folytatja.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!