A Tarr telekommunikációs cég marketingkommunikációs tanácsadója és kreatív ügynöksége lett az Arany Media Digital Agency (ADA). Az ügynökség a megbízást egy hosszabb munkafolyamat végén, a Tarr márkastratégia és kommunikációs stratégia tervezését követően kapta meg.
„Felkérés útján tavasszal kezdtük meg a Tarr telekommunikációs céggel a márkastratégia és a kommunikációs stratégia tervezését. A több hónapos munka és interaktív workshopok folyamán vidám csapatot ismertünk meg, ők ugyanúgy inspiráltak minket, mint mi őket. Működött a kémia, egy csapattá váltunk. Elnyerve a szekszárdi székhelyű cég bizalmát, egy hosszabb távú, folyamatos kreatív ügynökségi és intenzív marketingkommunikációs tanácsadói munkára kaptunk további megbízást” – tudtuk meg Arany Gábortól, a kreatív ügynökség üzleti és stratégiai vezetőjétől.

Az ügynökség feladata lesz a márka- és kommunikációs stratégia átültetése a hétköznapokra, a sales és awareness kampányokra, a B2B üzletág kommunikációjára, továbbá az employer branding és HR-kommunikáció felépítése, a kreatív masterek elkészítése, a social és content csatornák összehangolása, továbbá a sportszponzori szerződésben rejlő lehetőségek kiaknázása.
A Tarr azt is újdonságot is bejelentette, hogy névadó szponzori szerződést köt a bő két évtizedig Atomerőmű KSC Szekszárd néven szereplő csapattal, amely mostantól TARR KSC Szekszárd néven játszik a hazai bajnokságban és kupában, valamint az Európa Kupában. A szerződést Tarr János, a Tarr Kft. ügyvezetője és Szabó Gergő, a KSC ügyvezetője egy sajtótájékoztatón írták alá. A névadószponzori megállapodás három évre szól.
