Becsült olvasási idő: 1 perc
Tőlünk lestek az olaszok?

Az olasz törvényhozásnak is meggyűlt a baja a médiával, de legalábbis az internetes videomegosztókkal. Olyan törvényt fogadtak el, amely a tévékhez hasonló módon kezelné többek között a Youtube-ot is.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!