Az HBO, pontosabban az anyacég, a Warner Bros Discovery különleges eseménnyel indította az évet az Etele Cinemában. Délelőtt prezentáció keretében mutatták be a sajtó munkatársainak az HBO Max tavalyi évét illetve a Warner Bros. Discovery portfóliójába tartozó csatornák idei kínálatát.
Az este folyamán pedig több mint 800 meghívottnak mutatták meg a The Last of Us, az HBO saját gyártású sorozatának első epizódját. A JB Event által szervezett esemény egyik különlegessége a 3D fotófal volt, amit Dekor Peti készített.
Izgalmas program elem volt még, hogy a Mitter Sisters pultjánál egyedi, Firefly témájú kulcstartót készíthettek a rajongók, emellett az esemény résztevői a Playstation konzoljain elmerülhettek a játékban. A meghívottak a sorozat tematikájához illő ételeket is kóstolhattak.
Galéria az eseményről (Fotók: Czabán Máté / HBO):
(Visszatért az ügyfélparti rovatunk. Ha szívesen látnátok egy ehhez hasonló rövid beszámolót galériával együtt a Kreatívon, írjatok ránk - a szerk.)

