Fiatal énekes-előadó tehetségeket vár a hamarosan induló Minisztár – A Játékkészítő tehetségek versenye a Minimaxon. A megmérettetés a tavaly december végén bemutatott, és idén ismét várható musical, A Játékkészítő dalaira épül. Április 24-ig várják a jelentkezők videofelvételeit A Játékkészítő bármely dalát előadva, táncolva, akár jelmezbe öltözve két – 6 alatti (mini) és 6 feletti (max) – kategóriában.
"A Minimaxnál mindig is fontosnak tartottuk a tehetséggondozást, ezért örömmel adunk teret ennek az új, különlegesen izgalmas versenynek” – így nyilatkozott Jurecska Judit, a Minimax csatornamenedzsere az együttműködés bejelentésekor.
A tehetségversenyt Stahl-Bohus Hanna fogja vezetni. A Játékkészítő sztárjai - Oroszlán Szonja, Szabó Győző és Nagy Feró - alkotta zsűri a végén a mini és max kategóriában is győztest hirdet, s a legjobbakat díjak várják: így például klipforgatási lehetőség, utazás vagy akár fellépés A Játékkészítő sztárjaival.
Részletek a Játékkészítő és a Minimax oldalon találhatók.
