Ugyan még szerepel a lap impresszumában, ám az év elején távozik az Indextől Bugyinszki György újságíró, aki a lap tartalomfejlesztési vezetői feladatait látta el – írja a Media1. A portál úgy értesült, hogy a szakember és a lap felsővezetése közötti konfliktus áll a döntés hátterében.
Bugyinszki György pályája során dolgozott az azóta már megszűnt Népszabadságnál, az Indexhez pedig egy éve került, a feladatokat Balogh Ákos Gergelytől vette át. A Media1-nek a távozó szakember csak annyit nyilatkozott, hogy úgy döntött, hogy „2023-ban nem kívánja tovább folytatni a tartalomfejlesztési munkát”. További terveiről sem beszélt.
