Újabb újságíróval bővült a Telex csapata: csatlakozik Tamás Bence Gáspár – számolt be a Telex. Tamás Bence Gáspár a hazai videós újságírás ismert alakja, korábban a régi Indexnél olyan formátumok kötődnek a nevéhez, mint például a Riszpekt Ház, az első online politikai stúdiós műsor. Később több mint egy évtizeden át dolgozott a 444-nél, ahol a videózás mellett írt, szerkesztett, és részt vett a lap adatvizualizációs projektjeiben is. Az utóbbi években a Pelikán Projektnél tanított videós újságírást, emellett kreatív és technikai feladatokon dolgozott. A Telexnél a videós csapatot erősíti: saját anyagok készítése és szerkesztése mellett a lap kreatív folyamataiban is részt vesz majd.
Kép: Facebook/Telex
