Ha van ötleted, tipped, véleményed, azt emailben várjuk a [email protected]-ra (a tárgyba írjátok bele, hogy az évtized reklámja), valamint Facebook-kommentben és üzenetben is elküldheted 17-e péntekig.
Véleményeteket összesítjük és összeállítást készítünk belőle online és/vagy a nyomtatott Kreatív magazinban.
A nyitóképen a Kreatív húszéves jubileumán tartott reklámszavazás gyűztese látható. Olvasóink 2012-ben a 2009-es „Prodidzsáj-reklámot" választották a 20 év legjobbjának. (Bár ez a mostani évtizedösszegzésben nem fog szerepelni, azért Sziget-reklám és Janklovics Péter jó eséllyel igen.)

